DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

….jak jsme začínali :

 

V r.1989 před vánocemi, zkušebním provozem výtopny pro sídliště Sportovní ještě v barvách MOBH Loket………. a současně provozováním parního výměníku pro sídliště Mírová.

…a proč zároveň nevzpomenout  zakládající  členy sdružení, tedy pana Jiřího ZAORALA, Radka HEJNU a Karla STANGARA, z nichž prvně jmenovaný již šťastně užívá důchodu.

V průběhu roku 1991  startuje  likvidace tehdejšího „byťáku“ a zmíněné tepelné hospodářství  přechází tranformací  do majetku Města Loket, kdy po vzájemné dohodě mezi zakládajícimi členy sdružení TERM a MOBH v likvidci je uzavřena smlouva o obstarání záležitosti.

…jak léta plynula :

 

TERM provozuje výtopnu a k tomu postupně příbírá servis v oboru pro obě sídliště. Zmíněný servis se postupně rozvíjí, jako jeden z nosných programů firmy.

Zvláště potom typové rekonstrukce panelové zástavby v rámci okresu Sokolov mezi něž patří především rekonstrukce rozvodů veškerých medií, tedy tepla, teplé a studené vody, kanalizace a plynu a to i v rozsahu průmyslových rozvodů.

Dalším oborem na který se specializujeme je instalace měření  tepelné energie topných systémů až po koncového uživatele , tepelné energie nesené v TV (teplá užitková voda) , v současné době špičkovým systémem SKALAR III OS a měření spotřeby pitné vody.

Firma je rovněž specializována na instalacetopných systémů „na klíč“ v rozsahu rodinných i bytových domů a to včetně kouřovodů, drží cerifikaci značek ACV, DAKON, HOVAL, PBS (hořáky) a THERMONA.

 

V neposlední řadě se rovněž zabýváme opravami a údržbou v oborech sváření plastů, sváření kovů a zámečnickou výrobou.